Logo

Klub Przedsiębiorczych Mam Plus - Canva krok po kroku

Date

Thursday, June 18, 2020

Time

08:00 PM Europe/Warsaw

convert to my timezone
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Entry fee:
55,00zł
Required fields

Payment via

Paypal

Before buying your ticket, please check the tech requirements for joining the event here.

If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Agata Górska

Jestem dziennikarką i trenerką komunikacji {czyli projektuję i prowadzę szkolenia dla firm}. Wiele, wiele lat spędziłam w redakcjach. Współpracowałam też intensywnie z dużą agencją PR Weber Shandwick oraz {bardzo chętnie} z organizacjami pozarządowymi. Pisałam, redagowałam, koordynowałam. Koordynowałam, redagowałam, pisałam… A potem urodziłam bliźnięta i świat fiknął koziołka. To wtedy, czyli już prawie 6 lat temu, podczas długiego leżenia w szpitalu {bo duo-ciąża była zagrożona}, postanowiłam zmienić zawód. Skończyłam szkołę trenerów biznesu i krok po kroku zaczęłam zdobywać doświadczenie w nowej branży. Teraz projektuję i prowadzę szkolenia powiązane z pierwszym zawodem: copywriting, webwriting, storytelling, content marketing, porządkowanie komunikacji w oparciu o archetypy, warsztaty dziennikarskie. W sieci, jako Stacja Komunikacja, pomagam w działaniach komunikacyjnych freelancerom i mniejszym firmom. Twarzą Stacji jest Pan Pętelka – rysunkowy ludzik, który uśmiecha się nawet przez sen. Po nim mnie rozpoznacie :)
Zależy mi na tym, aby edukować i inspirować w radosny, przyjazny, zabawny sposób. Stworzyłam na FB grupę Archetypy budzą moc!
Presenter

Klub Przedsiębiorczych Mam

Klub Przedsiębiorczych Mam to ogólnopolska społeczność kobiet, które prowadzą własny biznes bądź planują jego założenie. Powstał po to, aby wspierać mamy, które chcą rozwijać się zawodowo, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem.
Naszym celem jest wspieranie mam w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, budowanie sieci kontaktów biznesowych opartych na współpracy oraz inspirowanie i motywowanie przedsiębiorczych mam do działania. Razem możmy więcej!
Klub Przedsiębiorczych Mam jest projektem fundacji Rodzic w mieście.